Log in

goodpods headphones icon

To access all our features

Open the Goodpods app
Close icon
De Crisispodcast - Bert Burkels van Addiko bank over Business Continuity Management

Bert Burkels van Addiko bank over Business Continuity Management

07/01/21 • 25 min

De Crisispodcast

Bert Burkels is Business Continuity Manager bij Addiko Bank en daarvoor bij Rabobank. In deze aflevering van De Crisispodcast:

Wat is Business Continuity Management (BCM)?

Hoe wordt BCM bij de bank toegepast?

Hoe ging dat ik de praktijk bij de coronacrisis?

Waarom moet je in effecten denken in plaats van de ‘klassieke’ scenario’s.

Waar moet je beginnen als jouw organisatie meer wilt doen op gebied van BCM?

En de vraag: doet de overheid voldoende aan BCM?

Gepresenteerd door Tom Compaijen (Compaijen C&C)

plus icon
bookmark

Bert Burkels is Business Continuity Manager bij Addiko Bank en daarvoor bij Rabobank. In deze aflevering van De Crisispodcast:

Wat is Business Continuity Management (BCM)?

Hoe wordt BCM bij de bank toegepast?

Hoe ging dat ik de praktijk bij de coronacrisis?

Waarom moet je in effecten denken in plaats van de ‘klassieke’ scenario’s.

Waar moet je beginnen als jouw organisatie meer wilt doen op gebied van BCM?

En de vraag: doet de overheid voldoende aan BCM?

Gepresenteerd door Tom Compaijen (Compaijen C&C)

Previous Episode

undefined - Robbert Meulemeester (PM) over ICT crisis bij zakelijke dienstverlener en whiteboards in crisisteams

Robbert Meulemeester (PM) over ICT crisis bij zakelijke dienstverlener en whiteboards in crisisteams

“Het whiteboard gebruiken is als een instrument bespelen. Iedereen kan geluid uit een trompet krijgen, maar niet iedereen kan harmonieus meespelen in een orkest.”
In deze aflevering van De Crisispodcast: ICT-crisis bij een grote zakelijke dienstverlener. Welke lessen kunnen we daaruit leren voor crisismanagement en crisiscommunicatie? Robbert Meulemeester van 'PM - Crisis Risk Change' uit België was coördinator van het crisiscommunicatieteam. Een inspirerend verhaal met veel concrete en toepasbare tips voor iedereen die zich bezighoudt met crisismanagement en crisiscommunicatie. Robbert vertelt onder andere over:

  • Waarom het stellen van korte termijn doelen belangrijk is
  • En hoe dat kan helpen met stress binnen het crisisteam voorkomen
  • Hoe je whiteboards effectief kunt gebruiken bij overleg in een crisiscommunicatieteam
  • En wat je dan allemaal op die whiteboards zet in welke volgorde

De Crisispodcast wordt gepresenteerd door Tom Compaijen (Compaijen C&C)

Next Episode

undefined - Crisis bij Bawa Hope in Kenia met Anne Nzilani

Crisis bij Bawa Hope in Kenia met Anne Nzilani

Crisis bij een bedrijf in Kenia. Wat kunnen we daarvan leren? Deze bonus aflevering is wat anders dan gebruikelijk en geheel in het Engels.
Een bijzonder aflevering met de Keniaanse fair trade ondernemer van Bawa Hope, Anne Nzilani. Haar bedrijf helpt mensen in de sloppenwijken van Naïrobi door het maken van sieraden aan een inkomen. Maar ze worden hard getroffen door meerdere crises tegelijk.
Anne vertelt over wat hun overkomen is en hoe zij daarmee omgingen. Een verhaal over veerkracht en hoop.
Wil je Bawa Hope helpen door deze crisis heen te komen, dan kan je doneren via:
http://bawahope.com/index.php?route=information/information&information_id=9
En meer informatie over Bawa Hope is te vinden op: http://bawahope.com/

Episode Comments

Generate a badge

Get a badge for your website that links back to this episode

Select type & size
Open dropdown icon
share badge image

<a href="https://goodpods.com/podcasts/de-crisispodcast-238659/bert-burkels-van-addiko-bank-over-business-continuity-management-26555590"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to bert burkels van addiko bank over business continuity management on goodpods" style="width: 225px" /> </a>

Copy