
Vergeten Helden trailer
06/12/24 • 0 min
Dit is de podcast Vergeten Helden. Een speciale serie waarin Tom Egbers vertelt over onbekende grootheden aan wie we het voetbal van nu te danken hebben. Helden die je moet kennen voordat je gaat kijken naar het Europees Kampioenschap, dat op 14 juni begint.
Dit is de podcast Vergeten Helden. Een speciale serie waarin Tom Egbers vertelt over onbekende grootheden aan wie we het voetbal van nu te danken hebben. Helden die je moet kennen voordat je gaat kijken naar het Europees Kampioenschap, dat op 14 juni begint.
Previous Episode

#380 - 'Balen dat Frenkie niet meegaat, maar Oranje toch met vertrouwen naar Duitsland.'
Arman Avsaroglu, Jeroen Grueter, Jeroen Elshoff praten olv Arno Vermeulen na over de uitzwaaiwedstrijd van Oranje in De Kuip.
Next Episode

Vergeten Helden #1 - Schotland
Dit is de eerste aflevering van de podcast Vergeten Helden. Een speciale serie waarin Tom Egbers vertelt over onbekende grootheden aan wie we het voetbal van nu te danken hebben. Helden die je moet kennen voordat je gaat kijken naar het Europees Kampioenschap, dat op 14 juni begint.
Niet over Michel Platini, Johan Cruijff of Andrea Pirlo. Niet over het winnende doelpunt in blessuretijd, of de ruit op het middenveld.
In deze aflevering: Richard McFadden uit Schotland, en zijn jeugdvriend en bloedbroeder William Jonas. Vergeten helden, die de dodelijke aanval vormden bij Clapton Orient. Een onafscheidelijk duo, ook buiten het veld.
If you like this episode you’ll love
Episode Comments
Generate a badge
Get a badge for your website that links back to this episode
<a href="https://goodpods.com/podcasts/nos-voetbalpodcast-209043/vergeten-helden-trailer-54129915"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to vergeten helden trailer on goodpods" style="width: 225px" /> </a>
Copy