
Jakso 4: Suklaata ja täydellisen meikkipohjan salaisuus / Keiku Borgström
02/25/19 • 31 min
Kanssani juttelemassa täydellisestä meikkivoiteesta ja muista ammattilaisen luottotuotteista meikkaaja Keiku Borgström. Miksi meikkaajan työtä voi verrata terapeutin työhön? Entä mitkä tuotteet tulevat mainituksi täydellisen meikkipohjan saavuttamisessa?
Kanssani juttelemassa täydellisestä meikkivoiteesta ja muista ammattilaisen luottotuotteista meikkaaja Keiku Borgström. Miksi meikkaajan työtä voi verrata terapeutin työhön? Entä mitkä tuotteet tulevat mainituksi täydellisen meikkipohjan saavuttamisessa?
Previous Episode

Jakso 3: Lakritsia ja lukuisia ihonhoitovinkkejä / Eeva Suutari
Kanssani tässä jaksossa keskustelemassa valokuvaaja ja ihonhoidon suurkuluttaja Eeva Suutari. Voiko kauneudenhoito olla eskapismia ja mitä tapahtuu kun intohimostaan tekee ammatin? Entä onko mallivalinnoissa tällä hetkellä tarpeeksi monipuolisuutta?
Next Episode

Jakso 5: Ananasta ja kosmetiikan tulevaisuuden suuntauksia / Elina Saunamäki
Kosmetiikan ekologisuudesta ja tulevaisuuden näkymistä kanssani juttelemassa kauneustoimittaja, konseptoija ja palvelumuotoilija Elina Saunamäki. Millaisia tulevaisuuden näkymiä on kosmetiikkateollisuudessa? Voisiko kaikki kosmetiikka olla luonnonkosmetiikkaa?
If you like this episode you’ll love
Episode Comments
Generate a badge
Get a badge for your website that links back to this episode
<a href="https://goodpods.com/podcasts/beauty-snacks-48549/jakso-4-suklaata-ja-t%c3%a4ydellisen-meikkipohjan-salaisuus-keiku-borgstr%c3%b6m-2405249"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to jakso 4: suklaata ja täydellisen meikkipohjan salaisuus / keiku borgström on goodpods" style="width: 225px" /> </a>
Copy