
EP2. Het verhaal van Reinier over het muziekbootje.
09/20/20 • 10 min
Wellicht heb je hem een keer voorbij zien varen in zijn kleurrijke iconische bootje op de grachten. In deze aflevering hoor je het verhaal van Reinier; bedenker, bouwer en bootsman van het orgelbootje.
Wellicht heb je hem een keer voorbij zien varen in zijn kleurrijke iconische bootje op de grachten. In deze aflevering hoor je het verhaal van Reinier; bedenker, bouwer en bootsman van het orgelbootje.
Previous Episode

EP2. Het verhaal van Tim over het Scheepvaartmuseum.
In deze aflevering hoor je het verhaal van Tim Streefkerk. Hij is conservator bij het scheepvaartmuseum en vertelt over de invloed van de VOC in het Amsterdam van de 16e eeuw. Ook hoor je wat een scheepskameel is en schetst hij het leven op een VOC schip zoals de replica die voor het museum ligt.
Next Episode

EP2. Het verhaal van Gideon over de smokeboat.
In deze aflevering komt veel van waar Amsterdam in de ogen van buitenlandse toeristen voor staat samen: grachten, boten en ons tolerante soft-drugs beleid. We gaan in gesprek met Gideon, vaste schipper op de smokeboat.
If you like this episode you’ll love
Episode Comments
Generate a badge
Get a badge for your website that links back to this episode
<a href="https://goodpods.com/podcasts/amsterdam-en-vele-verhalen-152784/ep2-het-verhaal-van-reinier-over-het-muziekbootje-8247023"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to ep2. het verhaal van reinier over het muziekbootje. on goodpods" style="width: 225px" /> </a>
Copy