Log in

goodpods headphones icon

To access all our features

Open the Goodpods app
Close icon
Wiersze dla Dzieci - Magiczne światy poezji dla dzieci

Magiczne światy poezji dla dzieci

Wiersze dla Dzieci

05/17/23 • 10 min

Star filled black icon

5.0

(1)

plus icon
bookmark
Share icon

Zapraszamy do nowego, ekscytującego podcastu dostępnego na Spotify - "Wiersze dla Dzieci: Magiczne światy poezji dla dzieci". To podcast stworzony specjalnie dla rodziców, nauczycieli i wszystkich miłośników poezji dla najmłodszych.

Nasz podcast zabierze Cię w niezwykłą podróż przez magiczny świat wierszy dla dzieci. Każdy odcinek to niepowtarzalna opowieść o znanych polskich poetach dziecięcych, ich twórczości i wpływie na rozwój młodych czytelników. Będziemy przybliżać postacie takie jak Aleksander Fredro, Ignacy Krasicki, Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Kornel Makuszyński i Maria Konopnicka, dzieląc się fascynującymi faktami i inspirującymi wierszami.

Nasze odcinki są starannie opracowane i dostarczają zarówno wiedzy, jak i rozrywki. W każdym odcinku będziemy zgłębiać życie i twórczość jednego z poetów, odkrywając ich unikalne style, tematykę i przesłania. Przeczytamy najpiękniejsze wiersze, które bawią, uczą i rozwijają wyobraźnię.

W naszym podcaście znajdziesz także ciekawe dyskusje na temat roli wierszy w rozwoju dzieci, ich znaczenia jako narzędzia edukacyjnego i sposobu budowania emocji. Poruszymy tematy związane z rozwojem językowym, kreatywnością, wyobraźnią i wartościami przekazywanymi przez wiersze dla dzieci.

Długość odcinków została dostosowana do twojego czasu i potrzeb. Część odcinków będzie krótsza, idealna do słuchania w trakcie krótkich przerw, podczas spaceru czy w drodze do pracy. Inne odcinki będą dłuższe, bardziej wnikliwe i rozbudowane, aby dostarczyć głębszych informacji i lepszego zrozumienia tematu.

Dołącz do nas w fascynującej podróży po świecie poezji dla dzieci. Nasz podcast Wiersze dla Dzieci: Magiczne światy poezji dla dzieci na Spotify jest doskonałym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wspaniałe i inspirujące doświadczenia literackie. Przygotuj się na mnóstwo radości, pozytywnych emocji i pełną przygód podróż w krainę wierszy dla najmłodszych słuchaczy.

05/17/23 • 10 min

profile image

1 Listener

Star filled black icon

5.0

(1)

plus icon
bookmark
Share icon

Episode Comments

5.0

out of 5

Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey Icon

1 Rating

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon

Join the conversation

Post

Krystian Gacek's profile image
Krystian Gacek

@krispl

May 21

horizontal dot icon

Ten podcast o wierszach dla dzieci jest absolutnie uroczy i inspirujący! Słuchając go, czułem się jakbym wrócił do swojego dzieciństwa, kiedy to wiersze były czymś magicznym i fascynującym. Prowadzący podcastu świetnie wybierają różnorodne wiersze, które są zarówno zabawne, jak i pouczające, przez co każdy odcinek jest pełen przyjemności.

Star Filled iconStar Filled iconStar Filled iconStar Filled iconStar Filled icon
not liked icon

1 Like

Reply

Generate a badge

Get a badge for your website that links back to this episode

Select type & size
Open dropdown icon
share badge image

<a href="https://goodpods.com/podcasts/wiersze-dla-dzieci-257112/magiczne-%c5%9bwiaty-poezji-dla-dzieci-30092830"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to magiczne światy poezji dla dzieci on goodpods" style="width: 225px" /> </a>

Copy