
Episode 51: DraftCast 2018!
06/07/18 • 66 min
De MLB Draft zit er weer op, dus nemen Justin en Jasper de eerste ronde door voor alle 30 teams (met hier en daar oog voor ronde 2). Wat kunnen we van de nieuwe spelers van alle clubs verwachten en hebben ze goede of minder goede keuzes gemaakt?
De show sluit af met een rijtje opvallende Draftnamen, die toch elk jaar weer de moeite waar zijn.
De MLB Draft zit er weer op, dus nemen Justin en Jasper de eerste ronde door voor alle 30 teams (met hier en daar oog voor ronde 2). Wat kunnen we van de nieuwe spelers van alle clubs verwachten en hebben ze goede of minder goede keuzes gemaakt?
De show sluit af met een rijtje opvallende Draftnamen, die toch elk jaar weer de moeite waar zijn.
Previous Episode

Episode 50: Trout = GOAT, Ohtani gooit hard, Pedroia op de DL, regen is nat
In de 50e aflevering van Just A Bit Outside (feestje!) vergapen Nick, Mike en Jasper zich aan het seizoen van Mike Trout en de fastballsnelheid van zijn teamgenoot, Shohei Ohtani. Ook buigen de heren zich over het gedoe rondom de 'foute' slidings van Anthony Rizzo en Rougned Odor die afgelopen week het nieuws haalden, de draaideur-DL met Alex Reyes, Clayton Kershaw en Dustin Pedroia, de wederopstanding van Matt Kemp en de sneaky-slimme moves van de Padres in de trade voor Phil Hughes.
Een volle mailbag (Phillies-rotation, Mariners-playoffkansen, geduld voor Devers en de automatische strikezone) rondt het reguliere gedeelte van de show af, waarna de drie de laatste 20 minuten van de show gebruiken om vooruit te kijken naar de Draft van maandag 4 juni.
Next Episode

Episode 52: Sho-no! Ohtani is kapot & de eerste All-Star Updates!
Chaos, crisis, tranen met tuiten: Shohei Ohtani is kapot! Of, althans, daar lijkt het op. Mike, Justin en Jasper bespreken het nieuws dat de Japanner mogelijk Tommy John moet ondergaan. Verder aandacht voor een kleine trade tussen Milwaukee en Tampa (plus de gevolgen voor een paar leuke Rays-prospects) en een uitgebreide update van de eerste lading uitgebrachte All-Star-stemmen. Spoiler: de American League lijkt beter dan de National League en iedereen moet op Eddie Rosario gaan stemmen.
Verder closernieuws, een Cano-update, een blessurerondje en een mailbagvraag over two-sport stars in de nieuwe Just A Bit Outside!
If you like this episode you’ll love
Episode Comments
Generate a badge
Get a badge for your website that links back to this episode
<a href="https://goodpods.com/podcasts/just-a-bit-outside-sportamerika-596317/episode-51-draftcast-2018-76469878"> <img src="https://storage.googleapis.com/goodpods-images-bucket/badges/generic-badge-1.svg" alt="listen to episode 51: draftcast 2018! on goodpods" style="width: 225px" /> </a>
Copy