goodpods headphones icon

To access all our features

Open the Goodpods app
Close icon
headphones

Český rozhlas - Osobnosti

Český rozhlas

Silná témata, o kterých se ve společnosti právě mluví.
Všechno z tématu Osobnosti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

...more

not bookmarked icon
Share icon

All episodes

Best episodes

Top 10 Český rozhlas - Osobnosti Episodes

Best episodes ranked by Goodpods Users most listened

Čeští vojáci opustili stejně jako jejich spojenci po dvaceti letech Afghánistán. Jaký je další osud jejich místních spolupracovníků, kteří v Afghánistánu zůstávají? Nehrozí jim v případě nadvlády hnutí Talibán smrtelné nebezpečí? Hostem Vladimíra Kroce ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byla poslankyně a předsedkyně poslaneckého výboru pro obranu Jana Černochová z ODS.
play

07/28/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode
Poslanci mají tento týden na stole mimo jiné zákon o dětských skupinách a zvyšování starobních důchodů nad rámec povinné valorizace. Jak bude hlasovat vládní hnutí ANO? Nezůstává v sociální oblasti až moc restů – například dlouho chystané rušení kojeneckých ústavů? A je v pořádku, když členové mediálních rad kandidují za politické strany a hnutí? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl poslanec hnutí ANO Aleš Juchelka.
play

07/27/21 • 21 min

bookmark
plus icon
share episode
Poradce ministryně práce a sociálních věcí Matěj Stropnický se v jejím doprovodu zúčastnil přepadové kontroly v severočeské firmě Edgewell. Posléze zveřejnil na internetu fotografie z inspekce a podle některých kritiků tím porušil zákon. Proč se inspekce účastnil? A jak akce souvisela s blížícími se volbami, ve kterých bývalý lídr Zelených kandiduje za ČSSD? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl Matěj Stropnický.
play

07/26/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode
Ministerstvo zdravotnictví žádá po krajích, aby otevíraly očkovací centra proti covidu-19 bez nutnosti registrace. Jak v tomto směru postupuje Karlovarský kraj, který letos patřil k nejzasaženějším, co se šíření koronaviru týče? A dočkají se západočeské lázně zápisu na seznam UNESCO? Hostem je Petr Kulhánek, hejtman Karlovarského kraje z Karlovarské občanské iniciativy.
play

07/23/21 • 23 min

bookmark
plus icon
share episode
Premiér Andrej Babiš (hnutí ANO) doporučil prezidentu Miloši Zemanovi, aby se sešel s šéfem Bezpečnostní informační služby, kterého dlouhodobě kritizuje, a vyslechl si jeho stanovisko. Otevírá se možnost, aby nynější ředitel BIS Michal Koudelka pokračoval ve funkci? A zasahuje do budoucnosti šéfa kontrarozvědky předvolební boj? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl člen poslaneckého výboru pro bezpečnost Robert Králíček z hnutí ANO.
play

08/03/21 • 21 min

bookmark
plus icon
share episode
Ministerstvo zdravotnictví v pátek vydalo nové mimořádné opatření o povinném nošení roušek a respirátorů poté, co předcházející opatření zrušil Nejvyšší správní soud. Jak bude soud posuzovat ministerské opatření tentokrát? Není soud zbytečně formalistický? A jaké odůvodnění od ministerstva očekává? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl předseda senátu Nejvyššího správního soudu Petr Mikeš.
play

08/02/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode
Patří víno, stejně jako jiný alkohol nebo tabák, mezi látky škodlivé lidskému zdraví? Bylo by vhodné proto zakázat jeho reklamu? A jak na pěstování vína v Čechách a na Moravě dopadají klimatické změny? Hostem Vladimíra Kroce ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl nový prezident Svazu vinařů České republiky Martin Chlad.
play

07/30/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode
Poslanecká sněmovna rozhodla o faktickém zrušení takzvaných kojeneckých ústavů. Schválila totiž pozměňovací návrh, který zakazuje do ústavů umisťovat děti do tří let věku. Bude k dispozici dost pěstounů, aby bylo o všechny děti postaráno? Proč Piráti blokují hlasování o zpřísnění výplaty sociálních dávek? A jaké změny ve své kampani chytají? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byla první místopředsedkyně České pirátské strany Olga Richterová.
play

08/06/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode
Má rád experimenty, překvapování a taky kapelu The Sisters of Mercy, jejíž písně by mohly dokreslit leckterý hororový příběh. Právě horory se Martin Jiroušek zabývá už od vysoké školy. Přednáší o nich, pořádá tematické večery a píše knihy – loni vydal hororovou antologii Fialoví ďábli. S Evou Lenartovou o nich mluvil i ve vltavské Vizitce.
play

08/06/21 • 47 min

bookmark
plus icon
share episode
Kdo nese odpovědnost za nákazu českých olympioniků cestou do Tokia? Jaká je atmosféra na olympijských hrách? K čemu je dobrá Národní sportovní agentura? A potřebujeme ministerstvo sportu? Vladimír Kroc se ptal předsedy Národní sportovní agentury Filipa Neussera.
play

07/29/21 • 22 min

bookmark
plus icon
share episode

Show more

Toggle view more icon

FAQ

How many episodes does Český rozhlas - Osobnosti have?

Český rozhlas - Osobnosti currently has 2887 episodes available.

What topics does Český rozhlas - Osobnosti cover?

The podcast is about Society & Culture and Podcasts.

What is the most popular episode on Český rozhlas - Osobnosti?

The episode title 'Dvacet minut Radiožurnálu: Mise v Afghánistánu měla smysl. Situace se tam posunula pozitivním směrem, myslí si Černochová' is the most popular.

What is the average episode length on Český rozhlas - Osobnosti?

The average episode length on Český rozhlas - Osobnosti is 30 minutes.

How often are episodes of Český rozhlas - Osobnosti released?

Episodes of Český rozhlas - Osobnosti are typically released every 2 hours.

When was the first episode of Český rozhlas - Osobnosti?

The first episode of Český rozhlas - Osobnosti was released on Jul 23, 2021.

Show more FAQ

Toggle view more icon

Comments

0.0

out of 5

Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey Icon

No ratings yet