goodpods headphones icon

To access all our features

Open the Goodpods app
Close icon
headphones

Geleceği Konuşalım

Yapı Kredi

“Geleceği Konuşalım” podcast kanalı, bize pek çok sektör ve alanda dünyanın nereye gitmekte olduğuna dair bir ön izleme sunarken, yeni teknolojiler ve inovasyon hamleleri hakkında da bilgi aktaracak.

...more

not bookmarked icon
Share icon

All episodes

Best episodes

Top 10 Geleceği Konuşalım Episodes

Best episodes ranked by Goodpods Users most listened

play

01/04/23 • 27 min

Yaratıcılığın ve hayal gücünün ifadesi olan sanat da diğer birçok alanda olduğu gibi değişen dünyanın hızına yetişmeye çalışıyor. Peki bu konuda kültür sanatın geleceği nereye doğru evriliyor? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, İstanbul Kültür Sanat Vakfı Genel Müdürü Görgün Taner ile “Kültür Sanatın Geleceği” hakkında konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

01/04/23 • 27 min

bookmark
plus icon
share episode
İklim değişikliğinin en önemli etkilerinden biri de iklim göçleri. Yüz binlerce insanın değişen iklim koşullarıyla birlikte yaşadıkları şehirleri terk ederek hayatlarını devam ettirebilecekleri daha elverişli bölgelere doğru göç etmeleri bekleniyor. Peki bu konuda dünya ne gibi önemler alıyor? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Araştırma Görevlisi M. Suzan Ilık Bilben ile “İklim Göçleri ve Değişen Sosyolojik Yapılar” hakkında konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

12/20/22 • 23 min

bookmark
plus icon
share episode
Dünyanın içinden geçtiği değişim süreci, geleceğimiz için kritik önemde olan sürdürülebilirlikle ilgili konuları gündemin arka sıralarına itmiş gözüküyor. Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın ile Değişen Dünyada Sürdürülebilirlik Uygulamaları hakkında konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

11/16/22 • 28 min

bookmark
plus icon
share episode
Dünya liderleri Mısır’da yapılacak 27. Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi’nde iklim kriziyle mücadele eylemlerini görüşmek için bir araya gelecekler. Peki COP27’den beklentiler neler? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Good4Trust Kurucusu Dr. Uygar Özesmi ile Cop27’den Beklentiler ve İklim Krizi ile Mücadelenin Geleceği konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

11/11/22 • 26 min

bookmark
plus icon
share episode
Çalışma hayatımız pandemi ve pandemi sonrası süreçte oldukça değişti. Değişen koşullarda Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları, uzaktan çalışma uygulamaları ile nasıl bir geleceğe yöneliyor? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü Murat Çalışır ile İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geleceği konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

10/27/22 • 37 min

bookmark
plus icon
share episode
play

10/13/22 • 30 min

Yaşanan pandemi ile birlikte tüketici eğilimlerinin değişmesi kaçınılmazdı ve öyle de oldu. Peki yaşanan süreç satın alma eğilimlerine nasıl yansıdı? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, PwC Türkiye Perakende ve Tüketici Ürünleri Lideri Adnan Akan ile Değişen Tüketici Eğilimleri konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

10/13/22 • 30 min

bookmark
plus icon
share episode
play

09/01/22 • 30 min

İhtiyaçlara yönelik çözümlere ulaşmak için yaratıcı çözüm süreçleri olarak tanımlanabilecek inovasyon, ekonomide fark yaratmanın temel araçlarından biri ve hatta en önemlisi olarak gözüküyor. Peki bu inovasyon süreçlerinin ekonomi ve çalışma hayatımıza katkıları nelerdir? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Kaykayoğlu Innovation Group Tasarım Direktörü Y. Bora Kaykayoğlu ile İnovasyon ve İnovasyon Süreçleri konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

09/01/22 • 30 min

bookmark
plus icon
share episode
play

08/17/22 • 29 min

Teknoloji dünyasının yeni fenomeni Metaverse, son dönemde dünya gündemini meşgul ediyor. Metaverse, 90’ların ikinci yarısından başlayarak dünyayı değiştiren internet olgusundan bu yana yaşam tarzımıza en fazla etki edecek ikinci büyük buluş olarak gösteriliyor. Peki gerçekten öyle mi? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, NomuPay Türkiye Genel Müdürü Ergi Şener ile Metaverse Evreninin Geleceği’ni konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

08/17/22 • 29 min

bookmark
plus icon
share episode
Günümüz dünyasında her şey çok hızlı değişiyor. Bu anlamda klasik liderlik anlayışı da kabuk değiştiriyor. Güç sahibi, her konuya hakim liderlik anlayışı yerini güçlendiren lider kavramına bırakıyor. Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Koç Holding Yönetim ve Strateji Kürsüsü Profesörü Zeynep Aycan ile birlikte “Günümüz Dünyasında Güçlendiren Lider Kavramı” hakkında konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

07/21/22 • 25 min

bookmark
plus icon
share episode
Dünyada enerji konusu gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Ülkeler enerji tedariğinde çeşitlendirmeye giderken bir yandan hane halkının enerji ihtiyacını kesintisiz sağlamanın yollarını arıyor. Peki evlerimizi gelecekte nasıl ısıtacağız? Geleceği Konuşalım podcast kanalında, Vaillant Group Türkiye Genel Müdürü Alper Avdel ile Enerji Verimliliği ve Tüketiminin Geleceği konuşuyoruz. Keyifli dinlemeler!
play

01/19/23 • 20 min

bookmark
plus icon
share episode

Show more

Toggle view more icon

FAQ

How many episodes does Geleceği Konuşalım have?

Geleceği Konuşalım currently has 105 episodes available.

What topics does Geleceği Konuşalım cover?

The podcast is about Podcasts and Technology.

What is the most popular episode on Geleceği Konuşalım?

The episode title 'Geleceği Konuşalım: Kültür Sanatın Geleceği' is the most popular.

What is the average episode length on Geleceği Konuşalım?

The average episode length on Geleceği Konuşalım is 28 minutes.

How often are episodes of Geleceği Konuşalım released?

Episodes of Geleceği Konuşalım are typically released every 9 days, 6 hours.

When was the first episode of Geleceği Konuşalım?

The first episode of Geleceği Konuşalım was released on Jul 19, 2019.

Show more FAQ

Toggle view more icon

Comments

0.0

out of 5

Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey IconStar filled grey Icon
Star filled grey Icon

No ratings yet